O fotografie

Fotografia to przyjemność i pasja a nie nudne pozowanie czy tworzenie sztucznych scen. Mottem, którym się kieruję w fotografii jest maksyma znanego fotografa Roberta Bressona - "Staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył". Tym samym zdjęcia mają ukazywać pewne emocje, chwilę i budować pewną opowieść.

 

W swoich fotografiach staram się ukazać naturalność, radość, unikając przy tym sztuczności i sztampy. Dużą pomocą jest kreatywność i świeże spojrzenie na fotografię, które pomimo wielu lat fotografowania są moimi atutami.

 

Fotografując zwracam uwagę na detale, unikam nadmiaru elementów, gdyż siła przekazu tkwi i prostocie i elegancji. Ważna jest współpraca z parą młodą i otwartość, które nadają zdjęciom zupełnie innego, żywego wymiaru. Mam świadomość, że w dniu ślubu nie da się uniknąć stresu i napięcia, dlatego swoją pracę wykonuję w sposób dyskretny, nie narażając Państwa na dodatkowe stresy.


 

Moje spojrzenie na fotografię zostało nagrodzone w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych, co jest największą motywacją do dalszej przygody z fotografią.